La Brasa

la-brasa4[1]Een lust voor je oog. Als je de tuin binnenkomt van dit restaurant, ben je onmiddellijk verkocht.

Een oase van rust, warmte, sfeer en romantiek.

De mooiste tuin bij een restaurant in Ibiza-stad vindt je hier. de ligging is perfect.

Ben je op het plein Plaza del Parque, dan loop je richting ingang van D’Alt Villa en passeer je rechts van je dit mooie restaurant. Buiten valt al de enorme bougainville ( paarse bloemen ) op, die als een grote hoed boven de entree groeit.

Eenmaal in de tuin, is ieder plekje perfect. Overal heb je contact met de sfeer van de tuin. Het eten is er redelijk. De solomillo is aan te raden. De entrecote hebben we ook regelmatig gegeten, maar veel vet en niet mals genoeg. Je besteld hier tevens groenten en aardappelen, indien gewenst, apart bij je gerecht. Een flesje wijn is natuurlijk heerlijk en ook hier niet al te duur. Je merkt wel dat bij extreme drukte alles ( eten en bediening ) wat minder is. …………………… Maar de lokatie blijft top.

Wil je hier gaan eten, dan is het aan te raden, de dag van tevoren te reserveren. Iedere avond is het hier vol en dat zegt genoeg zou ik zeggen.

labrasa2[1]

 

 

                             Veel plezier en eet smakelijk.

C/Pere Sala 3. Ibiza

Tel. 0034 971 30 12 02

Terug naar Restaurants 

 

specials

  • Recent Posts

  • Can Yasmine

  • Casa Relajante

  • Casa Perla , Gypset

  • Can Pep / Villa Santana

  • Casa Buganvila / Casa Lavander en Casa Sabine