Trouwen op Ibiza

 

 

 

Timo Kerkhof  (oprichter van First Love Ibiza Weddings) komt al sinds kleins af aan op Ibiza en is hier in 2009 dan ook zelf getrouwd.

Hij beschrijft het als een vakantie waarin je trouwt met je leukste vrienden en familie, nog even het zwembad in duiken voor de start van een onvergetelijke dag!

 

Sindsdien wilde hij andere bruidsparen hetzelfde bieden; een onvergetelijke, betaalbare bruiloft op een droomlocatie.

Laat dit nou precies de plek zijn waar Timo zijn hart heeft verloren… namelijk op Ibiza.

Met zijn kennis van het eiland, zijn grote netwerk aan Spaanse en Nederlandstalige professionals en zijn ervaring van zowel wedding planner als event manager tovert hij samen met het First Love Ibiza Team, elke bruiloft om tot een droom huwelijk.

Een huwelijk waar jullie, met jullie gasten nog altijd, met een brede lach, lang over na zullen praten!

 

foto 2Elke bruiloft is uniek, daarom hecht het team van First Love Ibiza Weddings veel waarde aan het persoonlijke contact met het bruidspaar, gedurende het gehele traject naar de bruiloft toe, maar ook daarna!

Er is dan ook niets te gek voor Timo en zijn team, samen maken zij elke bruiloft speciaal, geheel naar de wensen en het budget van ieder bruidspaar.

 

Meer informatie over trouwen op dit prachtige eiland? stuur een mailtje naar info@mijntipsibiza.nl en wij brengen je in contact met Timo of bel 06 51 703 576

 

En in het leukste geval zitten jullie dan al met Timo rond de tafel om alle mogelijkheden door te spreken voor jullie aanstaande huwelijk!

 

foto 1First Love Ibiza Weddings – Céline van Norden & Timo Kerkhof

 

 

 

 

 

 

 

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Terug naar Diversen

 

specials

  • Recent Posts

  • Can Yasmine

  • Casa Relajante

  • Casa Perla , Gypset

  • Can Pep / Villa Santana

  • Casa Buganvila / Casa Lavander en Casa Sabine