b u y a l e x

 “IT’S NOT ABOUT BRAND, IT’S ABOUT STYLE”

Alexandra van Lennep, eigenaar van Buyalex, besloot in 2014 om haar eigen bedrijf te starten nadat ze haar baan in de mode-industrie had verlaten. Ze combineerde zowel mode- als interieurdecoratie in één merk. Met haar creatieve geest ontwierp ze verschillende thuis- en tassencollecties.

De ontwerpen van Buyalex zijn gebaseerd op eenvoud en zuiverheid, gemaakt met veel zorg. Elk detail moet perfect zijn. De productie is 100% Nederlands en dat is een van de redenen waarom dit merk zo bijzonder is. Alle artikelen worden met liefde en passie gemaakt door professionals in een klein atelier in Waalwijk.

Buyalex laat de mode-industrie zien dat u modieuze producten kunt maken op basis van materialen uit uw eigen land. Dit maakt de tassen duurzaam!

Meer info: www.buyalex.nl

COCO:

 

Coco …. wordt de nieuwe trend op Ibiza in 2019. Een multi-functionele suède tas die je gebruikt als een stoere beachbag, zelfs als handbagage kan dienen en uiteraard ook om te shoppen. Bestel nu nog voor je naar Ibiza vertrekt.                                                   Je kan voor alles Coco gebruiken.

Coco is gemaakt van suède. De sluiting is met een magneet. De naden zijn naar binnen gestikt en aan de zijkant zit het stoere label van buyalex.

Hoogte 45 cm, lengte 65 cm en diepte 16 cm.

Leertype: suede

Bestel deze beachbag 

 

 

 

 

 

Terug naar Ibiza in Nederland

 

specials

  • Recent Posts

  • Can Yasmine

  • Casa Relajante

  • Casa Perla , Gypset

  • Can Pep / Villa Santana

  • Casa Buganvila / Casa Lavander en Casa Sabine