Ibiza Bruist juni
Een positieve groet ……. !
In deze bijzondere en aparte tijden is het enorm belangrijk dat we positiviteit uit blijven stralen. Dat we elkaar steunen en dat we de ondernemers op Ibiza steunen. Het is een moeilijk seizoen voor iedereen die op Ibiza afhankelijk is van het toerisme. ……. En dat zijn er nogal wat. Misschien wel iedereen.!
Zonder te dramatisch te doen ontkomen we er niet aan dat voor velen in deze enorme moeilijke tijd een droom keihard uiteenspat. De ondernemers die pas kort of nog maar enkele jaren geleden begonnen zijn, komen soms tot de conclusie dat er niets anders op zit dan hun tent te sluiten. ………………. Weg droom …………… !
Toch moeten we allen niet zomaar het bijltje er bij neer gooien. Het is een tijdelijk iets, alleen weten we helaas niet hoe lang het duurt. We moeten blijven geloven dat het snel weer goed komt. Al de positiviteit die wij altijd op Ibiza ervaren, kan toch zomaar niet verdwijnen.
Wij van Mijn Tips Ibiza willen iedere ondernemer bij deze een hart onder de riem steken en niet alleen de Nederlandse ondernemers die we erg goed kennen, maar alle ondernemers, die er ieder moment van het seizoen staan voor alle toeristen die het eiland komen bezoeken. Het jaar 2020 zal in ons geheugen gegrift blijven, maar vergeet ook voor de komende tijden niet …..……..
Disfruta La Vida !