Ibiza Bruist September

Ga eens op avontuur op Ibiza
01-09-2019
De stranden, het lekkere eten, een avondje stappen… het hoort uiteraard allemaal bij Ibiza. Maar heb je er ook al eens aan gedacht om op avontuur te gaan? Want weet je, er is zo veel mogelijk op het eiland.
Laten we beginnen met Festival Club. Een bijzondere club uit de beginjaren ‘70. Een schitterend bedenksel van twee Spanjaarden. Het duurde slechts kort, maar gelukkig zijn de interessante overblijfselen nog steeds te vinden.

Als je echt eens iets stoers wilt meemaken, maak dan de tocht naar d’Albarca. Prachtige rotspartijen, een hangende, stenen brug over het water, schitterende rotskliffen. Je komt hier ogen tekort om alles te bekijken, te filmen en te fotograferen.

Maak eens een afdaling naar het schitterende Atlantis. Het wordt wel klauteren en klimmen, maar je krijgt dan ook iets heel moois voorgeschoteld. Echt een bijzondere plek.

Of… ga eens met een privégids op stap. Hij kent het eiland door en door en begeleidt je naar de mooiste plekjes op het eiland. Ondertussen vertelt hij bijzondere verhalen over al deze mooie plekjes, zorgt voor de lunch en maakt van je dag een film die je later ontvangt.  Zo wordt Ibiza nog mooier!

 

Clemens en Dianne van Bracht sloten 25 jaar geleden Ibiza in hun hart. Om hun liefde voor Ibiza te delen met anderen lanceerden ze de website mijntipsibiza.nl. In Ibiza Bruist iedere maand hun visie over het leven op Ibiza.

Mijn Tips Ibiza | www.mijntipsibiza.nl | +31 651 703 576 | info@mijntipsibiza.nl

Terug naar Ingezonden Mail

specials

  • Recent Posts

  • Can Yasmine

  • Casa Relajante

  • Casa Perla , Gypset

  • Can Pep / Villa Santana

  • Casa Buganvila / Casa Lavander en Casa Sabine