Jet en Henk Jans

Hallo beste mensen,

Wij zijn zeventigers en komen al meer dan 35 op Ibiza en dan vooral in het plaatsje Cala Llonga en daar wordt praktisch nooit iets over vernomen……………dit vinden wij wel vreemd.

Cala Llonga ligt aan een prachtige baai, waar men heerlijk kan zwemmen en uiteraard alles wat met water te maken heeft, een heel leuk dorpje met vele barretjes en restaurants kortom alles is hier aanwezig.

En wat heel fijn is………….. het woord bekende Nederlanders is hier onbekend , en dat wil men hier ook zo laten rust en gewoon gezelligheid geeft hier de boven toon.

Een prachtige wandeling naar Sant Eularia is een toch op zich met mooie uitzichten, wij hopen hier nog vele jaren te mogen bivakkeren,  ja als je een dochter hebt wonen op Ibiza dan is je vakantie zo geplant toch=

 

Hartelijke groet Jet en Henk Jans

specials

  • Recent Posts

  • Can Yasmine

  • Casa Relajante

  • Casa Perla , Gypset

  • Can Pep / Villa Santana

  • Casa Buganvila / Casa Lavander en Casa Sabine